logo

Doğum Yeri: Kanada.com

İletişim SSS Neden Kanada? Hizmetlerimiz Ana Sayfa

Kanada'da Doğum Hizmetleri

❝ Sizi paketlerle kısıtlamayıp Kanada’da doğum sürecinizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz. En popüler hizmetlerimiz aşağıda açıklanmakla birlikte, bebek bakıcısı, kuaför, hamile masajı gibi her tür konuda en iyi hizmete en kolay ve en hesaplı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. ❞

Hizmetlerimiz

Transfer

Tercihlerinize gore havaalanından kalacağınız yere, ilk alışverişinize, ilk doktor randevunuza, isterseniz tüm doktor randevularınıza ulaşımınızı sağlıyoruz. Talebiniz doğrultusunda şehir turu, Niagara Şelaleleri turu gibi her tür ulaşım hizmetini sunuyoruz.

Konaklama

Bütçenize ve tercihlerinize göre dilediğiniz boyutlarda apartman dairesi, müstakil ev yada bir aile yanında oda ayarlayabiliyoruz.

Doktor

Dilerseniz Türk, dilerseniz yabancı doktorlarla randevularınızı ayarlıyor, randevularınıza istediğiniz ölçüde eşlik ediyoruz.

Tercüman

Doktor randevuları, şehir turu, alışveriş, yasal işlemler gibi Kanada’da geçireceğiniz her anınızda tercüman hizmeti sunabiliyoruz.

Fotoğraf

Hamile albümü, doğum albümü, doğum videosu, yenidoğan albümü gibi her türlü fotoğraf hizmetleri tecrübeli fotoğrafçımız tarafından sunulur.

Yasal İşlemler

Doktor, hastane ve pasaport ofisindeki yasal işlemleriniz tecrübeli personelimizle sizi strese sokamadan sorunsuz ve en hızlı şekilde ilerler.

Doğum Koçu (Doula)

Özellikle eşi ya da ebeveynleri Kanada seyahatinin tamamına eşlik edemeyen anne adaylarımıza önerdiğimiz, sancıların başlamasından, bebeğin ilk saatlerine kadar başucunuzdan ayrılmayacak, sizi hem yüreklendirip hem ihtiyaclarınızı karşılayacak tecrübeli doğum koçumuz bu özel ve zor anlarda en iyi destekçiniz olabilir. Bebeğiniz doğduktan sonra da düzenli ziyaretler yaparak emzirme ve bebek bakımı konusunda uzman görüşleriyle hayatınızı kolaylaştırabilir.

Bebek Bakım Eşyaları

Gelirken getiremeyeceğiniz ya da getirmek istemediğiniz bebek yatağı, emzirme yastığı, sterilizator, pompa, alt değistirme masası, puset, araç koltuğu gibi tüm ihtiyaçlarınız ekibimiz tarafından karşılanır.

Telefon

Cep telefonu hattınız tarafımızdan temin edilecektir.

Kanada'da doğum sürecinde ihtiyaç duyacağınız her tür ek hizmet talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2017-2018 DogumYeriKanada.com | Her hakkı saklıdır | Powered by Ikosa